Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51898
Stary 10.11.2011, 20:48
Marcin_fan - Patejuk nie miałby zbawiać. Tak jak napisałem wcześniej gra całkiem nieźle. Widać, że jest raczej pracowity, późno wszedł do extraklasowej piłki więc ma sporo do udowodnienia.

Jakby jego koszta pensji i transferu nie były wysokie to mógłby zasilić ( po akceptacji góry) np. osiemnastkę meczową. A już od jego gry zależałoby czy stałby się graczem 11 czy dublerem.

Tzw transfer na uzupełnienie składu. Ściąganie samych graczy z zagranicy, przy naszych możliwościach $$ może skończyć się podobnie jak teraz. A chodzi również o koszta pensji.
Odpowiedz cytując