Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
BartekA/J
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: Trójkolorowe Piaski
Offline
#
24214
10.11.2011, 20:43
http://cdn4.asteroid.pl/c20/a.swista...28599_1024.jpg
Czy ta kurtka jest ciepła?
Powód: ..
Ostatnio edytowane przez BartekA/J : 10.11.2011 o godz. 21:55.
"Z pomysłem coś powstanie, wy tylko zamażecie "
BartekA/J
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BartekA/J
Znajdź inne posty napisane przez BartekA/J