Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15464
Stary 10.11.2011, 20:22
sedTS napisał(a):Wyświetl post
Posadzić na ławke Jaliensa Nuneza Kirma przyjdzie trener z głową to jescze będziemy pękać z dumy
A kto za nich ma grać? Co do dwóch pierwszych, to jeszcze można coś wykombinować np Lamey-Chavez-Jovanović-Diaz i Wilk-Jirsak-Garguła, ale co do Kirma to kto ma grać za niego jak mamy trzech skrzydłowych, a jest dwóch zdolnych do gry. Boguski jest jakąś alternatywą, ale trochę powątpiewam w jego formę, bo umiejętności ma całkiem niezłe jak na polskie boiska.
Odpowiedz cytując