|
Hmm, mam pytanie do forumowiczów
Co wy widzicie w tym Genkovie ? Jak widze to wiekszosc go wymienia wśród tych którzy "coś" wnoszą do drużyny i powinni zostać. A dla mnie ten gość jest na równi z Jaliensem, Lameyem, Paljicem itp.
To jest napastnik, Wisła zaczeła oficjalne mecze w lipcu, dziś mamy prawie połowe listopada, a ten facet ma na koncie jedną bramkę - dobitke z metra do pustej bramki. Rozegrał kilkanaście meczy i zdobył w nich jednego gola, którego każdy by na jego miejscu zdobył. Asyst też niewiele albo i wcale. Od napastnika wymaga sie bramek , Cwetan tego wymagania nie spełnia, nie pokazał do tej pory nic. Biton to zawodnik o klase, jak nie o dwie lepszy.
|