Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 10.11.2011, 19:58
beny1994 napisał(a):Wyświetl post
Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało.

Hmm
a po co nam dwóch bramkarzy?
to tak w ogóle można?
Odpowiedz cytując