Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51892
Stary 10.11.2011, 19:55
syryls napisał(a):Wyświetl post
Matusiak był słaby, miał formę i tyle, zagrał rok dobrze a później to już tylko gorzej.
Moim zdaniem to jak na nasze warunki był więcej niż dobry tylko leń i balangowicz. Orest mu w jakiś sposób przemówił do jego pustego nocnika i zaczął się chyba dobrze prowadzić i grać tak jak powinien. Ale potem byl skok na kasę - Włochy zamiast jakiejś luźniejszej ligi, ponadto jakieś kłopoty osobiste (coś z żoną) no i po grajku.
Z tym że w przypadku Bruda to ja niestety nie powiedziałbym, że glowny problem polega na tym, że jest leniem i balangowiczem...
Ostatnio edytowane przez arti : 10.11.2011 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując