beny1994 napisał(a):

Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało.
|
Jovanic na pawej czy lewej obronie?..Ja bym chciał mimo wszystko dwóch napastników z przodu..nawet kosztem jednego ze skrzydłowych...z Kirmem na lewej to i tak jakby go nie było więc na jedno wychodzi