Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.11.2011, 19:51
beny1994 napisał(a):Wyświetl post
Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało.
Jovanic na pawej czy lewej obronie?..Ja bym chciał mimo wszystko dwóch napastników z przodu..nawet kosztem jednego ze skrzydłowych...z Kirmem na lewej to i tak jakby go nie było więc na jedno wychodzi
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski


STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując