Wyświetl pojedynczy post
beny1994
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 10.11.2011, 19:39
Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało.
Odpowiedz cytując