|
Dwójka napastników na pewno nie zagrają bo w tym okresie czasu najważniejsze w piłce jest środek pola, myślę że skład będzie tak wyglądał : Pareiko,Jovanic,chavez,jaliens?(diaz , bo nawet nawet tam grał)pajic(diaz)brud,jirsak,iliev,kirm,garguła,bit on.
A może diaz na DP to tez sie nieraz sprawdzało.
|