Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.11.2011, 19:37
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Za nami już 13 kolejek TM Ekstraklasy, na prowadzeniu nasi Bracia z Wrocławia - Śląsk, który w 13 spotkaniach zgromadził 28 oczek i o 3 wyprzedza Legię Warszawa, która jednak rozegrała o jeden mecz mniej.
O pięć, to tak gwoli scisłosci

Zycze niezłego meczu, i wysokiego... remisu. Tak 5:5 bylby niezłym wynikiem
Odpowiedz cytując