WISŁAZWE napisał(a):

|
Za nami już 13 kolejek TM Ekstraklasy, na prowadzeniu nasi Bracia z Wrocławia - Śląsk, który w 13 spotkaniach zgromadził 28 oczek i o 3 wyprzedza Legię Warszawa, która jednak rozegrała o jeden mecz mniej.
|
O pięć, to tak gwoli scisłosci
Zycze niezłego meczu, i wysokiego... remisu. Tak 5:5 bylby niezłym wynikiem
