Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15457
Stary 10.11.2011, 19:26
willow napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie jak to jest z prawem pierwokupu?
Jeśli nasz klub zdecyduje się na wykup jakiegoś zawodnika po wcześniej ustalonej cenie, to zawodnik ma coś do gadania?
A jeśli nie spasuje mu wysokość indywidualnego kontraktu, to co wtedy?
z niewolnika nie ma pracownika. Prawo pierwokupu to po prostu ominięcie poźniejszych negocjacji,a jak zawodnikowi nie spasuje wysokość pensji, to niestety nie dogadamy sie.

E: willow - oczywiscie ze TAK! (tzn. moze powiedzieć -nie)
Ostatnio edytowane przez szprotson : 10.11.2011 o godz. 19:39.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując