willow napisał(a):

Słuchajcie jak to jest z prawem pierwokupu?
Jeśli nasz klub zdecyduje się na wykup jakiegoś zawodnika po wcześniej ustalonej cenie, to zawodnik ma coś do gadania?
A jeśli nie spasuje mu wysokość indywidualnego kontraktu, to co wtedy?
|
z niewolnika nie ma pracownika. Prawo pierwokupu to po prostu ominięcie poźniejszych negocjacji,a jak zawodnikowi nie spasuje wysokość pensji, to niestety nie dogadamy sie.
E: willow - oczywiscie ze TAK! (tzn. moze powiedzieć -nie)