|
Bruda, Czekaja idp można by sensownie ocenić gdyby była drużyna rezerw a nie ME. Mają już sporo lat a doświadczenia dorosłego nie-wiele.
Jirsaka można zostawić jeżeli by nie żądał dużego kontraktu. Zawsze ktoś na rezerwę, który jest zaaklimatyzowany. Nie można wymienić pół składu.
Przecież są w Polsce gracze w miarę tani, których można próbować wyrwać. Nie jako gwiazdy ale jako wyrobnicy. A jak się wybiją to lepiej dla nas.
Korona : Lisowski, Jovanovic. Takie dwa walczaki.
Widzew : Dudu. Całkiem niezły lewy obrońca.
PDB: Patejuk. Może będzie z niego dobry piłkarz na dłużej .
No to 4 ... Wsiąść pod lupę, ocenić i ewentualnie jeżeli ktoś by się nadawał próbować kupić/wypożyczyć. Kokosów nie powinien kosztować.
|