|
Słuchajcie jak to jest z prawem pierwokupu?
Jeśli nasz klub zdecyduje się na wykup jakiegoś zawodnika po wcześniej ustalonej cenie, to zawodnik ma coś do gadania?
A jeśli nie spasuje mu wysokość indywidualnego kontraktu, to co wtedy?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|