|
Zakładając, że zdobędziemy MP i znowu będziemy chcieli naprawdę wejść do LM (a nie jak zwykle) to potrzeba nam graczy będących wzmocnieniem na minimum 5 pozycjach. Bardzo optymistycznie zakładam, że wiodący gracze zostaną do wtedy. A więc: 1-2 stoperów, LO, 1-2 skrzydłowych, DP, jeden szybki może niewysoki skuteczny napastnik do gry z Genkovem albo Bitonem.
Wygląda na to, że znów będziemy potrzebować tony szczęścia żeby wejść do tej mitycznej LM.
Nie mówiąc już o kwestii MP. Co na ten temat sądzą/będą sądzili wiosną: Śląsk, Legia, Amica i Dyskopolo?
|