Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24211
Stary 10.11.2011, 18:19
Wie ktoś, gdzie jutro (11 listopada) będzie można zjeść jakiś obiad w okolicach dworca głównego/olszy itp.? Chodzi mi o jakąś niedrogą restaurację, bar mleczny, chińczyka, czy pizzerię Z góry dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz cytując