Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51885
Stary 10.11.2011, 18:15
Mówicie żeby ściągali z mlodej ekstraklasy a kto tak naprawde się z tamtąd nadaje do gry... Bo ja po za Czekajem na lawkę nikogo nie widzę. Może jeszcze Brud i tyle. Więcej się raczej nikt swoją grą nie wyróżnia. A rewolty nie można robić w takim klubie. To jest nie poważne jak się myśli o europejskich pucharach już nie mówię o MP. Na pewno trzeba wymienić Jaliensa i Lameya oraz podpisać Bitona sprawa priorytet .Dobrze by bylo tez znaleźć kogoś za kirma.. i podziękować temu panu.. Bo ego gra to katastrofa...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując