Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dziadek
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
24209
10.11.2011, 17:40
najtaniej w tym palacyku wielickim
i moim zdaniem najfajniej;
najdrozej w plazie. a w wildze cennik masz na stronach hotelu
wszedzie trzeba dzwonic i rezerwowac
Sam se spieprzaj
Dziadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziadek
Znajdź inne posty napisane przez Dziadek