Temat
:
Marsz niepodległości 11.11. 2013
Wyświetl pojedynczy post
SONNE
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
120
10.11.2011, 17:30
Ten pociag wg rozkładu ma być w Warszawie o 14.35 ale pewnie będzie miał opóźnienie (remonty), dwa tygodnie temu udało mi się dojechać do stolicy 50 minut po czasie.
SONNE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SONNE
Znajdź inne posty napisane przez SONNE