Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51883
Stary 10.11.2011, 13:52
Wesoły Roger napisał(a):Wyświetl post
Biton - brać, problemem jest cena
Jirsak - podziękować
Nunez - podziękować
Sobolewski - podpisać kontrakt
Diaz - podziękować
Paljić - w zależności od kontraktu (niski - podpisać, wysoki - podziękować)
Lamey - podziękować
Pareiko - podpisać kontrakt

Tylko Sobolewski i Pareiko to pewniacy. Szykuje się mała rewolucja w lecie. Z ewentualnych strat to szkoda tylko Bitona.
Teraz na Jirsaka należy inaczej patrzeć, już nie przez pryzmat pieniędzy za jakie go kupiliśmy. Teraz trzeba się zastanowić, czy znajdziemy lepszego, za darmo, na takim kontrakcie na jakim gra Tomek? Albo czy mamy piłkarza w ME który mógłby go zastąpić? Szczerze mówiąc patrząc na Bruda, który rzekomo jest najlepszy, to wątpię.

Co do reszty racja, poza Sobolem. Trzeba będzie uważnie patrzeć jak się trzyma jego organizm na wiosnę i wtedy podjąć decyzję.
.
Odpowiedz cytując