borys napisał(a):

Ciekawe jak zostanie rozwiazana kwestia 2 nastepnych okienek transferowych. Do czerwca skoncza sie kontrakty/wypozyczenia:
Biton, Jirsak, Nunez, Sobolewski, Diaz, Paljic, Czekaj, Lamey, Pareiko
Do tego mimo kontuzji moga sie pojawic oferty na Malego i Meliksona juz w zimie a napewno na ktoregos w lecie.
Czyli mamy do zalatania dziure na 9-12 graczy.... (ten jeden dodatkowy to miejmy nadzieje wczesniejsze zakonczenie wspolpracy z Jaliensem).
Dodajac do tego czarny scenariusz ze Stan odchodzi, i mamy pol druzyny z youtuba.
|
Biton - brać, problemem jest cena
Jirsak - podziękować
Nunez - podziękować
Sobolewski - podpisać kontrakt
Diaz - podziękować
Paljić - w zależności od kontraktu (niski - podpisać, wysoki - podziękować)
Lamey - podziękować
Pareiko - podpisać kontrakt
Tylko Sobolewski i Pareiko to pewniacy. Szykuje się mała rewolucja w lecie. Z ewentualnych strat to szkoda tylko Bitona.