Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Roger
Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51881
Stary 10.11.2011, 13:39
borys napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak zostanie rozwiazana kwestia 2 nastepnych okienek transferowych. Do czerwca skoncza sie kontrakty/wypozyczenia:

Biton, Jirsak, Nunez, Sobolewski, Diaz, Paljic, Czekaj, Lamey, Pareiko

Do tego mimo kontuzji moga sie pojawic oferty na Malego i Meliksona juz w zimie a napewno na ktoregos w lecie.

Czyli mamy do zalatania dziure na 9-12 graczy.... (ten jeden dodatkowy to miejmy nadzieje wczesniejsze zakonczenie wspolpracy z Jaliensem).

Dodajac do tego czarny scenariusz ze Stan odchodzi, i mamy pol druzyny z youtuba.
Biton - brać, problemem jest cena
Jirsak - podziękować
Nunez - podziękować
Sobolewski - podpisać kontrakt
Diaz - podziękować
Paljić - w zależności od kontraktu (niski - podpisać, wysoki - podziękować)
Lamey - podziękować
Pareiko - podpisać kontrakt

Tylko Sobolewski i Pareiko to pewniacy. Szykuje się mała rewolucja w lecie. Z ewentualnych strat to szkoda tylko Bitona.
Hey Robert Maaskant, help me out
I'm flying blind, I'm flying blind
You know the way to work things out
To colorize and still feel fine
Odpowiedz cytując