Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8009
Stary 10.11.2011, 11:48
Z Litexem to my mieli więcej szczęścia niż rozumu. Gdyby nie to wówczas nie w listopadzie, a w sierpniu byśmy Maaskanta pożegnali. Czytając jednak ten wywiad udzielony GK uznałem, że ma/miał on nas kibiców w głębokim poważaniu i jednocześnie kretynów, którzy będą łykać wszystko co powie. Ja wiązałem z jego przyjściem wielkie nadzieje, które zawiódł na całej linii nie potrafiąc przez rok wypracować jakiegokolwiek stylu. Nam to pewnie trener z podobną mentalnością by się przydał - Rusek, Białorusin, Ukrainiec.

Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Zaraz wyjedziesz mi tekstem, że spłacił sie głowka z Litexem. W takim razie wyszedł na zero katastrofalnymi meczami (a maximum piachu zademonstrował przeciw Apoelowi na wyjeździe). Bez dynamiki, ruchliwości, dramatyczny w odbiorze, słabiutko asekurujący stoperów, z masą prostych strat przy wyprowadzaniu piłki.

Nie, Lamey się spłacił strzelając dwie bramki Limanovi.


PS. paweladn istnieje taka opcja jak "EDYTUJ", więc używaj jej, a nie spamuj.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 10.11.2011 o godz. 16:25.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując