|
Lamey to piłkarz który ma za mało ambicji, aby grać w Wiślę. Jest już u schyłku kariery i nie ma pełnej motywacji żeby się rozwijać. Ćikos był młodym zawodnikiem i mógł się jeszcze znacznie rozwinąć i poprawić grę. tak że uważam że błędem było sprowadzenie Michaela Lameya a oddanie Ćikosa!
|