Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
Od: 07.2009
Offline
#
24204
10.11.2011, 10:26
Gdzie kupie w Krakowie (najlepiej w okolicach kleparza), szalik reprezentacji Polski
"
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"
Gabriel García Márquez
vodzu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vodzu91
Znajdź inne posty napisane przez vodzu91