Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51876
Stary 10.11.2011, 09:44
Gero napisał(a):Wyświetl post
masz 100% racji tylko jest jedno małe ale.... my dalej jako klub nie mamy ludzi którzy wyszukają jakieś okazje transferów młodych perspektywicznych zawodników to niestety od wielu lat leży w Wiśle i kwiczy.

pozdro
Ale jak może ktoś taki być, skoro Cleber wyszukawszy kilku perspektywicznych graczy został przez Wisłę zlany ciepłym moczem? Patrząc na grupy juniorskie widze, że na siłę do składów są pchani synowie byłych piłkarzy i pracowników Wisły. To że tatuś miał pojęcie o grze nie znaczy że syn to w genach odziedziczył
Odpowiedz cytując