Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11262
Stary 10.11.2011, 09:34
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53716,t...d5b2&_ticrsn=5

Może by tak tego Dudu spróbować wyciągnąć?

Do tego Arka Głowackiego i wypożyczyć Pawła Brożka (machający rękami, ale w duecie z Bitonem wyglądałoby to obiecująco)
Co więcej: Pawłowi powinno zależeć na regularnej grze przed EURO,
Do tego marzy mi się Wasyl,ale to chyba za wysokie progi dla Nas,
No i jakby Kubę udało się wypożyczyć, ale to już SCI FI,
Jak wiadomo - budżet nie jest z gumy..ale kto teraz byłby chętny na naszych grajków - Meliksona i Małeckiego po kontuzjach raczej nikt nie kupi, poza tym ich akurat nie można się pozbywać,
Lamey, Jaliens, Paljic, Diaz, Kirm, Garguła, Jirsak, Jovanic - piłkarze sabotujący grę Wisły, mogliby odciążyć budżet..ale kto ich kupi? BB powinien zrobić laskę menedżerowi, który upchnąłby gdzieś ich w jednym okienku,ale prędzej uwierzę w to, że Wisłę na wiosnę będzie trenował Bogdan Wenta niż w wyżej wspomniane wydarzenie..normalnie żal:/
...ot takie moje luźne poranne przemyślenia..lekko nieskładne,ale mniejsza z tym..
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Pusiek : 10.11.2011 o godz. 09:35.
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski


STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując