Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: England

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 10.11.2011, 07:24
Tekst złowiony w sieci ale chyba idealny:


Powiem tyle,że z mojego miasta w zorganizowanej grupie jedzie nas tylu
że zmieścimy się w liczbie, którą szacuje TVN ilu będzie wszystkich uczestników Marszu Niepodlegości


Ja już wyruszam za 1,5 h w stronę Warszawy.. 1600 km z groszami, trochę to potrwa ale widzimy się na miejscu
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Odpowiedz cytując