Tekst złowiony w sieci ale chyba idealny:
Powiem tyle,że z mojego miasta w zorganizowanej grupie jedzie nas tylu
że zmieścimy się w liczbie, którą szacuje TVN ilu będzie wszystkich uczestników Marszu Niepodlegości
Ja już wyruszam za 1,5 h w stronę Warszawy.. 1600 km z groszami, trochę to potrwa ale widzimy się na miejscu
