Rozumiem, że tak pomiędzy jajami (...) kierujecie się taką logiką, że Błaszczykowski sru, won do 3 ligi czy skąd on tam trafił do Wisły. To samo Sobota i wielu podobnych- nigdy nie grali w Ekstraklasie to przecież sobie nie poradzą.
Demagogia? Wcale nie gorsza od tej z testowaniem bramkarzy czy Ferrari.
