Wyświetl pojedynczy post
Baryl
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 10.11.2011, 06:59
Rozumiem, że tak pomiędzy jajami (...) kierujecie się taką logiką, że Błaszczykowski sru, won do 3 ligi czy skąd on tam trafił do Wisły. To samo Sobota i wielu podobnych- nigdy nie grali w Ekstraklasie to przecież sobie nie poradzą.

Demagogia? Wcale nie gorsza od tej z testowaniem bramkarzy czy Ferrari.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix