Wyświetl pojedynczy post
misiek088
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7158
Stary 10.11.2011, 01:25
Mam nadzieje że bracia z Wrocławia wymyślą coś dobrego doping 2 stronyjw i będą jechac na pzpn i ich pieprzone koszulki. moze jakies transparenty - trzeba działać - samym klnięciem nic nie wskuramy
"Domyśl się, że rzeczy nie układały się ...
To niedługo zniknie i będzie daleko, daleko stąd.
Kiedy duże drogi rozpadają się,
i myślisz, że uczucie pozostanie,
Musisz skądś zacząć

Ja będę w tym miejscu! "
Odpowiedz cytując