Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Roger_biezanow
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
47
09.11.2011, 22:46
Zwycięski jubileusz w Eurolidze! Wisła - Cras Basket 64-58 - zapraszam!!
moja strona www
Roger_biezanow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Roger_biezanow
Znajdź inne posty napisane przez Roger_biezanow