Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7156
Stary 09.11.2011, 22:37
Wybierający się na mecz z Włochami powinni "przywitać" pozdrowieniem PZPN i zapytać gdzie jest godło ? Albo na dwie strony: Kto Ty jesteś ? Polak mały. Jaki znak twój ? Orzeł biały.

Choć teraz według PZPNu powinno brzmieć to tak:

Kto ty jesteś ?
- Bo ja wiem.

Jaki znak twój ?
- Logo PZPN.
Odpowiedz cytując