|
Wybierający się na mecz z Włochami powinni "przywitać" pozdrowieniem PZPN i zapytać gdzie jest godło ? Albo na dwie strony: Kto Ty jesteś ? Polak mały. Jaki znak twój ? Orzeł biały.
Choć teraz według PZPNu powinno brzmieć to tak:
Kto ty jesteś ?
- Bo ja wiem.
Jaki znak twój ?
- Logo PZPN.
|