Uran235 napisał(a):

|
(...)Poza tym przegrywaliśmy od 26. minuty i Podbeskidzie się nam zamurowało. (...)
|
A, w takim razie wszystko w porządku, Maaskant i chłopaki usprawiedliwieni. Źli, prymitywni górale zamiast grać w piłkę chwycili za ciupagi.
Co prawda taki Real Madryt czy Manchester United muszą co kolejkę borykać się z problemem murowania bramki, ale widać u nas to przeszkoda nie do przezwyciężenia.
PS. Porównanie bez sensu? Tyle, że RM czy MU mają zdeczka lepszych przeciwników, niż My.