Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7994
Stary 09.11.2011, 22:28
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
(...)Poza tym przegrywaliśmy od 26. minuty i Podbeskidzie się nam zamurowało. (...)
A, w takim razie wszystko w porządku, Maaskant i chłopaki usprawiedliwieni. Źli, prymitywni górale zamiast grać w piłkę chwycili za ciupagi.

Co prawda taki Real Madryt czy Manchester United muszą co kolejkę borykać się z problemem murowania bramki, ale widać u nas to przeszkoda nie do przezwyciężenia.

PS. Porównanie bez sensu? Tyle, że RM czy MU mają zdeczka lepszych przeciwników, niż My.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując