Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
soku
Member
Od: 09.2010
Offline
#
7155
09.11.2011, 21:48
Z tego co widziałem w TV tylko Murawski wyraził niezadowolenie z powodu braku orzełka.
soku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do soku
Znajdź inne posty napisane przez soku