|
No, i w moim odczuciu kandydatura Fornalika powoli zacznie się oddalać. Czemu? Właśnie zakończył się mecz (z dogrywką) z ramach PP pomiędzy Ruchem a pasiastymi. Decydującego gola, dającego awans Ruchowi, zdobył w 121 min. Marek Zieńczuk.
Nie sądzę, by w tym momencie działacze Ruchu zechcieli pozbyć się swego trenera. Ćwierćfinał pucharu Polski, okazałe zwycięstwo w ostatniej kolejce (Wiśle to się nie udało), świetne 3. miejsce w lidze... Ruch nie jest mega-bogatym klubem, więc na chwilę obecną wyniki mają bardzo dobre. Kto od nich chciałby pogarszać sytuację? Logiczne, że zechcą zatrzymać trenera na dłużej.
A kto do nas? Ja naprawdę marzę o kimś z charyzmą Dana Petrescu. Miał sukcesy jako piłkarz, i potem jako trener też. Tylko... czy taki coach odpowiadałby piłkarzom?
|