Panowie,
Dlaczego w ogóle roztrząsamy sprawę nowego trenera

? Dajmy czas Kaziowi Moskalowi. Niech weźmie do współpracy Tomka Kulawika i ciągną ten wózek do przodu. To wiślacy z dawien dawna i mam nadzieję że nadacą Białej Gwieździe styl o którym marzymy...