Wyświetl pojedynczy post
manolo
Junior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 09.11.2011, 21:09
Panowie,
Dlaczego w ogóle roztrząsamy sprawę nowego trenera? Dajmy czas Kaziowi Moskalowi. Niech weźmie do współpracy Tomka Kulawika i ciągną ten wózek do przodu. To wiślacy z dawien dawna i mam nadzieję że nadacą Białej Gwieździe styl o którym marzymy...