Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 09.11.2011, 21:01
Cytat:
Tam tylko pisze, to co było w SE.
Że jest gotowy prowadzic Wisłe.
Jeszcze powody jego odejścia, zaległości finansowe względem jego osoby oraz piłkarzy. Jimenez to dla mnie jednak sfera marzeń, temat dla mediów aby mogli sobie coś napisać aby był spokój.

wolfy ujął to fenomenalnie z tym trenerem na testy...

Ryba znasz takie pojęcie jak ironia ?
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.11.2011 o godz. 21:03.