RYBA napisał(a):

" Z TAKIMI LESZCZAMI Z CYPRU" ? Weź człowieku popatrz jak te LESZCZE Z CYPRU wypadają w LM, oprócz patrzenia w tabele zapytam czy oglądałeś choć jeden ich mecz ?
|
Jaja sobie robiłem.
OK - rozumiem, że są tu tacy, którzy piszą podobne rzeczy na serio, ale trochę wiary w człowieka...