Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 09.11.2011, 20:42
arti napisał(a):Wyświetl post
@ wolfy - nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz.
Spokojnie, jaja sobie robię

Baryl napisał(a):Wyświetl post
No WŁAŚNIE! Nie pracował - to SKĄD WIADOMO JUŻ TERAZ, że się nie nadaje?
NO WŁAŚNIE ! NO TO TRZEBA GO PRZETESTOWAĆ! KIEDYŚ TESTOWALIŚMY BRAMKARZY, TO TERAZ TESTUJMY TRENERÓW!

Żeby nie było - znowu sobie jaja robię...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.11.2011 o godz. 20:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!