arti napisał(a):

|
@ wolfy - nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz.
|
Spokojnie, jaja sobie robię
Baryl napisał(a):

|
No WŁAŚNIE! Nie pracował - to SKĄD WIADOMO JUŻ TERAZ, że się nie nadaje?
|
NO WŁAŚNIE ! NO TO TRZEBA GO PRZETESTOWAĆ! KIEDYŚ TESTOWALIŚMY BRAMKARZY, TO TERAZ TESTUJMY TRENERÓW!
Żeby nie było - znowu sobie jaja robię...