Wyświetl pojedynczy post
Baryl
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 09.11.2011, 20:38
Cytat:
Moim zdaniem chodzi o to, że dotąd nie pracował w " topowym" klubie gdzie była presja i sprawa postawiona tak, że albo MP, LE, LM czy co tam albo kop w d.pę.
No WŁAŚNIE! Nie pracował - to SKĄD WIADOMO JUŻ TERAZ, że się nie nadaje?

Bardzo ciekawe co tego typu trener (skromny, poważny, skupiony na piłce- moje subiektywne odczucia z obserwacji tego pana już ładnych pare miesięcy temu i to niekoniecznie w kontekście Wisły, ot tak po prostu) wymyśliłby dysponując pieniędzmi i warunkami. Podkreślam - CIEKAWE, nie piszę "sukces murowany hurra hurra jak nie to wjedzcie se w kartony".

Pozdro

Pytałem o twarde argumenty.


PS. A googlując sobie Jimeneza wczoraj wieczorem jakoś wcale w zachwyt nie popadłem. Puchar Grecji, 3 miejsce w Hiszpanii- tylko czemu jest teraz bez pracy? No i ile miałby kosztować? Raczej kolejna bomba w budżecie.
Ostatnio edytowane przez Baryl : 09.11.2011 o godz. 20:42.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix