Cytat:
|
Moim zdaniem chodzi o to, że dotąd nie pracował w " topowym" klubie gdzie była presja i sprawa postawiona tak, że albo MP, LE, LM czy co tam albo kop w d.pę.
|
No WŁAŚNIE! Nie pracował - to SKĄD WIADOMO JUŻ TERAZ, że się nie nadaje?
Bardzo ciekawe co tego typu trener (skromny, poważny, skupiony na piłce- moje subiektywne odczucia z obserwacji tego pana już ładnych pare miesięcy temu i to niekoniecznie w kontekście Wisły, ot tak po prostu) wymyśliłby dysponując pieniędzmi i warunkami. Podkreślam - CIEKAWE, nie piszę "sukces murowany hurra hurra jak nie to wjedzcie se w kartony".
Pozdro
Pytałem o twarde argumenty.
PS. A googlując sobie Jimeneza wczoraj wieczorem jakoś wcale w zachwyt nie popadłem. Puchar Grecji, 3 miejsce w Hiszpanii- tylko czemu jest teraz bez pracy? No i ile miałby kosztować? Raczej kolejna bomba w budżecie.