Wiślak-1990 napisał(a):

|
A ja mam takie pytanie, kilka miesięcy temu rozbiłem szybę butelką (znaczy pękła) w drzwiach, w szkole.Oczywiście byłem zajebany tak że ledwo to pamiętam, a kamera jest ustawiona na szkołę, no i osoby ze szkoły poznały 2 koleżanki i teraz zostały wezwane na policję, żeby powiedzieć kto to zrobił, a one mówią że nie wiedzą, i w związku z tym mam pytanie co mi grozi a wybicie tej szyby? I czy się przyznawać czy nie? Żądać od nich nagrania z tej kamery? Powiem że jestem pierwszy raz w takiej sytuacji i nie wiem co robić.
|
OpEnTaNy napisał(a):

Poprawiles mi humor stary dziekuje !
A tak powaznie usun swoj post nie osmieszaj sie i do niczego nie przyznawaj gowno Ci udowodnia a kolezanki niech mowia ze Cie nie znaja bo pierwszy raz Cie na oczy widzialy ;D
|
Widzę, że coraz lepiej w tej Polsce się będzie nam żyło.