|
Przejmuje cie się głupotami. Super ważny konkurs organizowany przez jakże poczytną Gazjete uwielbianą przez miliny rodaków. Stadion może się podobać i może się nie podobać. Mnie zastanawia tylko jedno: Czemu jak przyjeżdżają zagraniczne drużyny to na konferencjach prasowych ich trenerzy mówią, że stadion jest dobry, w tym polskim .......niku jeden z drugim fachowcy od siedmiu boleści próbują przekonywać do swojego zdania.
|