wolfy napisał(a):

No. Jimenez był do wzięcia. Bo u nas chwilowo Kaziu Moskal dostał szansę, ale jak się nie sprawdzi to Gurdiola jest następny w kolejce...
U nas pewnie sezon na straty, bo przy trzech trenerach to pucharów może nie być. Ciekawi mnie, jak Legia sobie poradzi. Osobiście stawiam na szybkie spuszczenie powietrza już w najbliższych meczach.
Śląsk ma na razie naprawdę wymarzoną sytuację. Z poważnych rywali tylko Legia, Amica jednak za bardzo w kratkę. Wszystko w ich nogach.
|
Raczej Jose "Autobus" Murinho
Sezon raczej do odstrzału, chyba że Kazimierz Moskal zrobi jakieś cuda i nie stracimy dystansu do czołówki. Na wiosnę mamy łatwy terminarz, z nowym trenerem może jeszcze się załapiemy do pucharów.