|
Podstawowa sprawa jest taka jak będą wyglądać relacje na liini Cupiał - Basałaj - Valckx... Czy Ci ludzie potrafią usiać razem do stołu, obdarzyć siebie zaufaniem czy to wszystko już wygląda na zasadzie że teraz każdy pracuję będąc nie pewnym co przyniesie jutro.
Zwolnienia Maaskanta bez wiedzy Stana to mocny sygnał, że ma się go w tym klubie już w dupie. Czy to wszystko da się jeszcze odbudować ?
Kto będzie szukał trenera ? Valckx czy Kapka ?
Fornalik ? Czy o to nam naprawdę chodzi ? Czy w klubie chcą dokonać zmiany jakościowej jesli chodzi o trenera czy tylko kosmetycznej. Fornalik nie będzie gadał głupot do mediów, mniej zarabiał itp.
Moim zdaniem z Tą drużyną w tym składzie personalnym nie da się dokonać jakiegoś super postępu. Wynik wiosennych derbów również będzie zależał od tego czy Chaveza przepchnie napastnik i czy Genkov trafi z 5 metrów do siatki.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.11.2011 o godz. 19:48.
|