Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
Od: 01.2009
Offline
#
7154
09.11.2011, 19:17
LanceTS
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=P-Xn9czjT3g
JEBAĆ to cale PZPN
Klub Kibica rzadzi i dzieli!
pawlos33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlos33
Znajdź inne posty napisane przez pawlos33