|
A ja nie będę mainsteramowy, tylko powiem - jak Kaziu się nie sprawdzi (czego z całego serca mu żyzczę!) - brać Fornalika . Zawsze podziwiałem to co zrobił z Ruchem. W drużynie ma na środku obrony takie kaleki jak Stawarczyk i Grodzicki, jest Marek Szyndrowski, wiekowy Malinowski, etc. To co będzie jak dostanie do dyspozycji lepszych piłkarzy? Ruch gra fajną piłkę do przodu, ciekawą i przyjemną dla oka, a z lepszymi drużynami walczy na 100%.
Jestem zdecydowanie pozytywnie nastawiony do tej kandydatury.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|