Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.11.2011, 19:12
Czarno widzę przyszłość trenerską w naszym klubie...

Dajmy na to, nowy trener przyjdzie w grudniu, ile będzie miał czasu, żeby zapoznać się z zawodnikami, przedstawić plan wzmocnień. Najbliższe okienko raczej będzie wyglądało tak jak wtedy kiedy nie było Stana, transfery za pięć dwunasta i to jeszcze wypożyczenia - a jak! Drużynę na pół roku też można zbudować...

Profesjonalizm pełną gębą po prostu.
Sorry ale jakoś ciężko mi znaleźć pozytywy w tym wszystkim, takie światełko w tunelu.

Powrót do PMS będzie tragiczny.

Mam tylko nadzieję, że Ci co byli za zwolnieniem Maaskanta nie będą wybrzydzali i burzyli się - jak się okaże, że nowym trenerem zostanie Fornalik lub inny tego typu wynalazek.

Będziemy żałowali tej decyzji, wcześniej czy później do wielu to dotrze - tak samo jak z Petrescu.