Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17564
Stary 09.11.2011, 19:06
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Myślałem, że kogoś z zagranicy z jakimś doświadczeniem wezmą. A tu Ulatowski
No. Jimenez był do wzięcia. Bo u nas chwilowo Kaziu Moskal dostał szansę, ale jak się nie sprawdzi to Gurdiola jest następny w kolejce...


U nas pewnie sezon na straty, bo przy trzech trenerach to pucharów może nie być. Ciekawi mnie, jak Legia sobie poradzi. Osobiście stawiam na szybkie spuszczenie powietrza już w najbliższych meczach.

Śląsk ma na razie naprawdę wymarzoną sytuację. Z poważnych rywali tylko Legia, Amica jednak za bardzo w kratkę. Wszystko w ich nogach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując