Marszałek napisał(a):

Myślałem, że kogoś z zagranicy z jakimś doświadczeniem wezmą. A tu Ulatowski
|
No. Jimenez był do wzięcia. Bo u nas chwilowo Kaziu Moskal dostał szansę, ale jak się nie sprawdzi to Gurdiola jest następny w kolejce...
U nas pewnie sezon na straty, bo przy trzech trenerach to pucharów może nie być. Ciekawi mnie, jak Legia sobie poradzi. Osobiście stawiam na szybkie spuszczenie powietrza już w najbliższych meczach.
Śląsk ma na razie naprawdę wymarzoną sytuację. Z poważnych rywali tylko Legia, Amica jednak za bardzo w kratkę. Wszystko w ich nogach.