Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 09.11.2011, 16:17
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
+ warto wyjaśnić - faszyzm nazizm i rasizm to nie synonimy. Szczególnie dla Włochów. Taki np. Fabio Cannavaro (chyba jeszcze nie trenuje ) po zwycięskim finale z Francją paradował po bieżni z flagą MSI - FN. Co to za partia i jak się odnosi do spuścizny duce opowie zainteresowanym wujek Google.

---

Ktoś pamięta Sevillę z czasów Jimeneza? Ustawienie, filozofię gry, piłkarzy, na których stawiał?
Nie tylko dla Włochów ale dla każdego człowieka znającego definicję tych słów.

Ale o czym my mówimy Di Canio, Jimenez, Grant, Kean wszyscy mają takie same szanse na zostanie naszym trenerem jak Montezuma...

Fornalik, Smuda albo jakiś trener z zagranicy z wystarczająco słabym CV aby za kasę przymkną oko na brak infrastruktury u nas w klubie.