Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 09.11.2011, 15:24
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Kultura i uporządkowanie w budowaniu wypowiedzi świadczą także o uporządkowanym myśleniu.
Brak dbałości o logikę wypowiedzi, jest dla mnie przejawem braku dbałości o logiczne myślenie.
A jak dla mnie łapanie za słówka jest przejawem braku argumentów u łapiącego.

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
E bez jaj - zajebisty ze względu na emocje i uzyskany trochę fartownie awans, wszak strzał Dudka to był strzał rozpaczy - zespół nie bł w stanie przeprowadzić skutecznego ataku, Mila ledwo zipał.
Dokładnie. Zajebisty ze względu na dramaturgię.

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Sorry zdanie zdaniem, fakty mówią co innego - Śląsk nie potrafił wbić przez 210 minut meczów bramki 4 zespołowi ligi bułgarskiej - Lokomotiwowi Sofia. Owszem mieli przewagę, ale tylko karne.....
To teraz przypomnij sobie jak my graliśmy ze Skonto. Wszyscy na forum byli zachwyceni, że "przecież ten mecz mieliśmy po prostu wygrać, nieważny styl". Nie wiem, czy byłeś jednym z podzielających to zdanie, ale może Śląsk miał takie samo podejście? Bo o tym jak wyglądał nasz mecz na Łotwie chyba przypominać nie muszę. Z resztą, rewanż to też tylko 2 indywidualne zrywy.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 09.11.2011 o godz. 15:27.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/