pan Dudi napisał(a):

|
Odważne stwierdzenie, że z Dundee Śląsk grał naprawdę źle i nieskutecznie, ale jasne- żeby poprzeć swoją teorię jesteś w stanie walnąć najgłupszą bzdurę. A nuż, ktoś się nie zorientuje, albo zapomni o tamtym ZAJEBISTYM meczu wyjazdowym..
|
E bez jaj - zajebisty ze względu na emocje i uzyskany trochę fartownie awans, wszak strzał Dudka to był strzał rozpaczy - zespół nie bł w stanie przeprowadzić skutecznego ataku, Mila ledwo zipał.
pan Dudi napisał(a):

|
Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że każdy z dwójki Śląsk- Legia pokonałby Litex, a tym samym wywalczył awans do LE. Nie przekonamy się o tym, oczywiście, ale takie mam zdanie.
|
Sorry zdanie zdaniem, fakty mówią co innego - Śląsk nie potrafił wbić przez 210 minut meczów bramki 4 zespołowi ligi bułgarskiej - Lokomotiwowi Sofia. Owszem mieli przewagę, ale tylko karne.....