Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20158
Stary 09.11.2011, 14:38
neq. napisał(a):Wyświetl post
czemu Hutnik ma grać na Wandy ? nie będzie go stać na swój stadion ?
Hutnik Nowa Huta, czyli klub który powstał z inicjatywy kibiców w zeszłym roku bodajże, nie jest właścicielem stadionu. Normalnie płaci za wynajem boiska na mecze ligowe.

Nie ma wątpliwości, że po remoncie standard stadionu podniesie się znacząco, a co za tym idzie cena wynajmu pójdzie do góry.

Z tego co się orientuję, to od początku przyszłego roku stadion w ogóle będzie wyłączony z użytku, ze względu na fakt właśnie że będzie przygotowywany pod wizytę Anglików.
Odpowiedz cytując