neq. napisał(a):

|
czemu Hutnik ma grać na Wandy ? nie będzie go stać na swój stadion ?
|
Hutnik Nowa Huta, czyli klub który powstał z inicjatywy kibiców w zeszłym roku bodajże, nie jest właścicielem stadionu. Normalnie płaci za wynajem boiska na mecze ligowe.
Nie ma wątpliwości, że po remoncie standard stadionu podniesie się znacząco, a co za tym idzie cena wynajmu pójdzie do góry.
Z tego co się orientuję, to od początku przyszłego roku stadion w ogóle będzie wyłączony z użytku, ze względu na fakt właśnie że będzie przygotowywany pod wizytę Anglików.