Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 09.11.2011, 14:04
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Lenczyk za to co pierd.... przed kamerami pracując dla parchów nie powinien mieć już w ogóle wstępu na Wisłę.

Widzę że dla niektórych Wisła to tylko wyniki i fajny treneiro ...
Ja mówię tylko o nim w kontekście jego aktualnej pracy w Śląsku i deprecjonowania jego zasług i osiągnięć przez gościa, który w swojej nieskończonej mądrości potrafi się odnieść do jednej linijki tekstu pomijając milczeniem resztę... która nie pasuje mu do koncepcji. No i oczywiście jest z siebie bardzo zadowolony i ma się za tytana dyskusji.

Oczywiście w Wiśle za żadne skarby bym go nie chciał.

Edit: O! I nawet jak na porządnego partnera w dyskusji przystało, łapie za słówka! Brawo, to świadczy o Twej potędze, Framat.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/