Kocur napisał(a):

Lenczyk za to co pierd.... przed kamerami pracując dla parchów nie powinien mieć już w ogóle wstępu na Wisłę.
Widzę że dla niektórych Wisła to tylko wyniki i fajny treneiro ...
|
Ja mówię tylko o nim w kontekście jego aktualnej pracy w Śląsku i deprecjonowania jego zasług i osiągnięć przez gościa, który w swojej nieskończonej mądrości potrafi się odnieść do jednej linijki tekstu pomijając milczeniem resztę... która nie pasuje mu do koncepcji. No i oczywiście jest z siebie bardzo zadowolony i ma się za tytana dyskusji.
Oczywiście w Wiśle za żadne skarby bym go nie chciał.
Edit: O! I nawet jak na porządnego partnera w dyskusji przystało, łapie za słówka! Brawo, to świadczy o Twej potędze, Framat.